Název profid je odvozen od latinských výrazů „procuro“ a „fidelis“. „Procuro“ znamená starat se, spravovat, řídit a význam slova „fidelis“ je důvěryhodný, věrný, loajální.

Věříme, že účetnictví by mělo následovat až po komunikaci s klienty a že čísla by měla sloužit vám. Efektivní a účinné finanční řízení má základ v mezilidské komunikaci a odráží se v chování, způsobu vystupování i spolehlivosti.

Jsme přesvědčeni, že význam finančních služeb je v každé firmě jiný a může se měnit v čase. Způsob, jakým pracujeme a poskytujeme finanční služby, by se podle nás měl odrážet od vašich individuálních potřeb.

Vyhledáváme a mentorujeme talentované lidi s přesahem do jiných odvětví a specializací. To nám umožňuje, abychom pro vás vytvořili tým na míru a přizpůsobili se vašim požadavkům, zajistili efektivní, konzistentní a kontinuální finanční služby i správu s prokazatelným výkonem.

V profidu poskytujeme služby finančního řízení, jakými jsou účetnictví, mzdy, administrativa, personální záležitosti související s finančním řízením a daně. Od roku 2012 se náš 30členný tým zěmřený na finance a administrativu stará o více než 100 zákazníků různých velikostí.

více o společnosti profid

Náš tým

sejděme se

info@hub-by-profid.cz
+420 722 293 475

Prvního pluku 320/17
180 00 Praha 8